Kayseri Bünyan Evde Masaj Süheyla

İnsan bedenindeki der, deri altı, kas sistemi gibi birçok bölgeye temas edebilen koruyucu tıbbi bir müdahale olan masaj, sinirlerin uyarılmasıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Kayseri bünyan evde masaj Esasında Çin kökenli olup önce Avrupa’ya, ardından da tüm dünyaya yayılmıştır. Uzman kişiler tarafından yapılmasının yanı sıra keyfi amaçlarla da yapılmamalıdır. Oldukça farklı türü mevcuttur. Bünyan evde masaj Örneğin;

Bölgesel Refleksoloji, Bölgesel masaj türleri arasında en çok bilinen ve yalnızca ayağa uygulanan bir terapi yöntemidir. Ayak tabanlarındaki bazı belli sinir noktalarına odaklanma sağlanır ve vücudun tamamındaki rahatsızlıkların geçmesini sağlar. Özellikte ayakta çok durmak zorunda olan garson ve sporcular gibi kişilerde rahatlama sağlar. Kayseri bünyan evde masaj . Bunların dışında kan akışını hızlandırma, derin dinlendirme, ayağın uyku kalitesinde artış, enerji akışını düzenleme, bağışıklık sistemini düzenleme ve vücutta bulunan toksinlerden arınma gibi bir çok faydası bulunan bir bölgesel terapi türüdür.

Hastalıklar konusunda da etkilidir. Örneğin; stres, anksiyete bozukluğu, panik atak, depresyon, astım, otizm gibi rahatsızlıkların yanı sıra yapılan bir araştırmaya göre kadınlarda ki regl dönemi öncesi gerginliği %45 oranında azaltan bir masaj türü olduğu saptanmıştır.