Kayseri Kocasinan Masaj Salonu Zülal

Birçok masaj uygulaması mevcuttur. Kayseri kocasinan masaj salonu Bunlardan tetikleme noktası adlı uygulama kas spazmının olduğu kısımlara farklı sertlikte baskı uygulayarak yapılması işlemidir. Terapist bu hassas ve ağrı duyulan bölgelere basınç uygulamak için parmak uçlarını, parmak eklemlerini ve kol dirseklerini kullanmaktadır. Bu basınç tetikleme noktası denilen kısımlara 6-10 saniyelik aralıklarla kısa süreli şekilde uygulanır. Kocasinan masaj salonu

Her ne kadar anlık olarak acıya sebebiyet veriyor olsa da uzun vadede rahatlamanızı sağlar. uygulamasından sonra, tetikleme noktaları ya da spazmlı olan bölgeler laktik asidi serbest bırakır ve oksijen emilimi artmaya başlar. Böylece hissedilen ağrı yavaş yavaş kaybolur. Kayseri kocasinan masaj salonu . Bu teknik özellikle bel ağrısı çeken kişiler için geçerli olup faydalı bir uygulamadır.

Bir diğer masaj uygulaması olan Watsu, yaşam gücü akış kanallarında yaşanan kilitlenme sorunlarını çözmek için uygulanır ve gerilme hareketleriyle yapılır. Bilinmesi gereken nokta ise bu uygulama suyun içinde gerçekleşir.

Watsu, kaslarda ortaya çıkan gerginlik ve ağrıları dindirmeye yardımcı olarak kas ve eklemlerin hareket etme aralığını arttırarak ciddi şekilde rahatlama sağlar.