Kayseri Talas Evde Masaj Songüz

Vücuda farklı bası yöntemleriyle uygulanan tıbbi yöntemlerden birisi olan masaj hizmetleri, çeşit olarak zengin bir yelpazeye sahiptir. Kayseri talas evde masaj Bu tür tedavilerin en önemli amacı, insan bedeninde dinlendirici ve rahatlatıcı etki sağlamaktır. Hamam, kaplıca, detoks, İsveç terapisi, sauna, basınç tedavisi, buhar odası ve çamur banyosu bu tedaviler arasında yer alıyor.

Bu terapilerden biriside basınç tedavisidir. Talas evde masaj Basınç tedavisi, özel hava kamarası sistemi yöntemi ile lenfatik drenaj yapan araçlardır. Sıvıyı muhafaza eden ve ödemi çözecek şekilde uç bölgelere düzenli şekilde baskı uygulanıyor. Tedavide hasta kişi bir basınç odasında tümüyle basınç altına alınıyor. Kayseri talas evde masaj . Belirli aralıklarla %100 oksijen püskürtmek yoluyla uygulanan medikal bir tedavidir. Bu masaj yöntemi sayesinde derin toplardamar ve lenf rahatsızlıklarında hastaların kol ve bacaklarında şişlik, yorgunluk, kramp ve gerginlik gibi hislerin azalması sağlanır.

Bu terapiler konulan tanıların derecesine göre günde yarım saat ile 2 saat kadar sürebiliyor. Hastaya toplam 2 hafta seans veriliyor. Basınç yolu ile lenf ve kan dolaşımını harekete geçiren bu tedavi, selülit tedavilerinde son derece etkilidir. Bundan başka farklı masaj yöntemleri de vardır. Sizlerde vücudunuzda bulunan çeşitli fiziksel rahatsızlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız, bu yöntemleri denemek için bir başlangıç yapabilirsiniz.